orjinal waist trimmer waist trimmer sipariş waist trimmer fiyat

Waist Trimmer Nasıl Kullanılır?

Waist trimmer termal bel korsesi, günlük işlerinizi yaparken veya spor, yürüyüş, egzersiz gibi aktiviteler esnasında belinize sarmak suretiyle takarak kullanılmaktadır. 25 cm yükseklikte olduğunda göbek ve bel gölgesini tamamen sarmaktadır. Ayarlanabilir olması sayesinde her beden ve vücut tipi için uygundur.

waist trimmer nasıl kullanılır

Vücudu Nasıl Şekillendirir?

Termal bel korsesi; bel ve göbek çevresini rahatça sararak vücudunuzdaki sarkmaları toparlayarak şekillendirir. Rahat edeceğiniz kadar esnek ama vücut hatlarınızı toparlayıp şekillendirecek kadar da sıkı bir yapısı vardır. Esnek ve sıkı bir yapısı olduğundan her vücut tipi tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca ayarlanabilir olduğundan kendi bedeninize ve rahatınıza göre ister daha sıkı ister daha gevşek kullanma imkanı sağlar. Yapışkan cırtları sayesinde kesinlikle gevşeme yapmaz. Kumaş yapısının sıkı olması sayesinde potluk yapmaz dümdüz bir hat halinde vücudu toparlar.

Bayan ve erkek vücut yapısı tamamen birbirinden farklı olduğundan erkeklere özel siyah renk ve bayanlara özel pembe renk seçeneklerimiz mevcuttur. Eşinizle birlikte çift olarak 2 adet sipariş verirken sipariş formunda renk seçiminizi yapabilirsiniz. Sauna etkisi yapan termal kemer sayesinde yağ yakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik en zor yakılan göbek yağları bu termal kemer sayesinde artık problem olmaktan çıkıyor.

Termal Etki ile Vücut Şekillendirme

Kemeri taktığınız andan itibaren termal suna kemer vücudunuzu sararak kapladığı bölgeyi ısıtarak yağ yakan termojeniklerin aktif hale gelmesini sağlar. Terleme yoluyla yakılan yağların atılmasını sağlayarak vücudunuzu şekillendirerek daha fit ve düzgün bir fiziğe kavuşmanızı sağlar. Oldukça etkili olan kemer günlük işlerinizi yaparken kullanabileceğiniz gibi sporda, egzersiz esnasında, yoga yaparken, yürüyüş veya koşu yaparken her türlü aktivite esnasında da rahatlıkla kullanılabilir. Aktivitenin yoğunluğu ve süresi bel şekillendirici kemerin etkisini doğru orantılı olarak artıracaktır.

Yer ve zaman farketmeksizin her daim rahatlıkla kullanabileceğiniz waist trainer termal korse ile vücut şekillendirmek artık çok kolay. Kemerinizi takın ve rutin işlerinize devam edin. Kemer zaten üzerine düşeni yapacağı için sizin ekstra bir çaba harcamanız hiç gerek kalmıyor. Göbek ve bel bölgesini şekillendirmek işte bu kadar kolay.

Kullanımı ve Sonrası

Vücut ısısını artırarak terleme yoğuyla yağ atılması prensibiyle çalışan waist trimmer termal korse kullanım süreci boyunca yoğun ter attıracağı için kullanım sonrası hijyen kurallarına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım sonrası kemerin temizliği hususunda makinada yıkama yerine elde yıkama tavsiye edilmektedir. Makinada uzun süreli ve yüksek ısıda yapılan yıkama korsenin yapısına zarar verebileceği için elde düşük ısıda kısa süreli bir yıkama tavsiye edilmektedir.

Kapıda güvenli ödeme imkanıyla siz de hemen waist trimmer termal korse sipariş verebilirsiniz...

waist trimmer sipariş waist trimmer kullanıcı yorumları
İlknur Dumancevapla

kullanımı gayet kolay arkadaşlar beden falan yok zaten cırtları istediğiniz sıkılığa geldiği zaman yapıştırıyorsunuz hepsi bu kadar. Çok uzun süre takmaya da gerek yok zaten. 5-10 dk içinde terleme başlıyor ben şahsen en fazla 1 saat takıyorum bana yetiyor

İsim veya Nick: Yorum:
waist trimmer türkiye resmi satış sitesi